Sales & Services in the UK:

Simon Bates Project Advisor and Manager, DDC Ltd +44 (0) 1785 604991 simon@ddcltd.co.uk

Sales & Services in the US:

John Eisele VP of Sales, North America (East) (770) 653-5052 jeisele@datacapture.com

 Chad Crotty

 VP of Sales, North America (West)  (303) 674-0681, ext. 103  ccrotty@datacapture.com

Sales & Services in Europe:

Jean Pierre Vandoren Managing Director, DDC Europe B.V. +31 (0) 412 696441 jpvd@ddcce.ba
Thomas Daling Commercial Manager, DDC Europe B.V. +31 (0) 412 696420 t.daling@ddceurope.nl

For all Project Management Inquiries Please Contact:

Quetura Hudson

 VP of Project Management   

(770) 644-7232

qhudson@datacapture.com 

For all Accounting Inquiries Please Contact:

Marissa Crotty  President, Finance and Operations  (303) 674-0681, ext. 102  mcrotty@datacapture.com 

For all Media Inquiries Please Contact:

Madison Jordan  VP of Marketing and Communications  (303) 674-0681, ext. 101  mjordan@datacapture.com 

Vestibulum Dapibus Est Nulla

Lorem ipsum dolor sit amet, consecetur adipiscing elit. Etiam dapibus, tellus ac ornare aliquam, massa diam tristique urna, id faucibus lectus erat ut pede.

Maecenas varius neque nec libero laoreet faucibus. Phasellus sodales, lectus sed vulputate rutrum, ipsum nulla lacinia magna, sed imperdiet ligula nisi eu ipsum. Donec nunc magna, posuere eget, aliquam in, vulputate in, lacus.

Read more...

Sed Imperdiet Ligula Nisi

Lorem ipsum dolor sit amet, consecetur adipiscing elit. Etiam dapibus, tellus ac ornare aliquam, massa diam tristique urna, id faucibus lectus erat ut pede.

Maecenas varius neque nec libero laoreet faucibus. Phasellus sodales, lectus sed vulputate rutrum, ipsum nulla lacinia magna, sed imperdiet ligula nisi eu ipsum. Donec nunc magna, posuere eget, aliquam in, vulputate in, lacus.

Read more...

Sapien Eros Consetur Dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consecetur adipiscing elit. Etiam dapibus, tellus ac ornare aliquam, massa diam tristique urna, id faucibus lectus erat ut pede.

Maecenas varius neque nec libero laoreet faucibus. Phasellus sodales, lectus sed vulputate rutrum, ipsum nulla lacinia magna, sed imperdiet ligula nisi eu ipsum. Donec nunc magna, posuere eget, aliquam in, vulputate in, lacus.

Read more...

Nec Libero Laoreet Faucibus

Lorem ipsum dolor sit amet, consecetur adipiscing elit. Etiam dapibus, tellus ac ornare aliquam, massa diam tristique urna, id faucibus lectus erat ut pede.

Maecenas varius neque nec libero laoreet faucibus. Phasellus sodales, lectus sed vulputate rutrum, ipsum nulla lacinia magna, sed imperdiet ligula nisi eu ipsum. Donec nunc magna, posuere eget, aliquam in, vulputate in, lacus.

Read more...